Blog naszej kancelarii

Założenie strony internetowej kancelarii

Z satysfakcją mam przyjemność poinformować o ukończeniu prac nad uruchomieniem strony internetowej prowadzonej przeze mnie kancelarii - Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewski. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi profilu i specjalizacji kancelarii oraz zakresu świadczonych usług!

Spis treści

logo kancelarii - Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewski

Z satysfakcją mam przyjemność poinformować o ukończeniu prac nad uruchomieniem strony internetowej prowadzonej przeze mnie kancelarii – Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewski. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi profilu i specjalizacji kancelarii oraz zakresu świadczonych usług!

Wbrew pozorom nie tylko formalności związane z założeniem działalności gospodarczej czy załatwieniem jakiejkolwiek sprawy urzędowej stanowią dla przedsiębiorców problem. Zdecydowana większość przedsiębiorców decyduje się na założenie strony internetowej, informującej o prowadzonej działalności.

Na początkowym etapie funkcjonowania prowadzona przeze mnie kancelaria nie posiadała własnej strony internetowej, co należało zmienić, aby mogli Państwo uzyskać bliższe informacje o świadczonych usługach (m.in. stała obsługa prawna firm i urzędów), specjalizacjach (prawo gospodarcze, cywilne, konkurencji i konsumentów, zamówienia publiczne), a także o moich kompetencjach.

Po kilku tygodniach intensywnej pracy strona internetowa kancelarii zyskała swój ostateczny kształt. Mam nadzieję, że spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i będzie przyjazna w obsłudze oraz przy wyszukiwaniu poszukiwanych przez Państwa informacji.

W trosce o osoby mające problemy ze wzrokiem, zadbałem również, aby strona była wyposażona w odpowiedni instrument umożliwiający zmianę kolorystyki strony, kontrastu czy wielkości czcionki.

dr Radek Rafał Wasilewski, radca prawny