Założenie strony internetowej kancelarii

logo kancelarii - Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewski

Z satysfakcją mam przyjemność poinformować o ukończeniu prac nad uruchomieniem strony internetowej prowadzonej przeze mnie kancelarii – Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewski. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi profilu i specjalizacji kancelarii oraz zakresu świadczonych usług!

Wbrew pozorom nie tylko formalności związane z założeniem działalności gospodarczej czy załatwieniem jakiejkolwiek sprawy urzędowej stanowią dla przedsiębiorców problem. Zdecydowana większość przedsiębiorców decyduje się na założenie strony internetowej, informującej o prowadzonej działalności.

Na początkowym etapie funkcjonowania prowadzona przeze mnie kancelaria nie posiadała własnej strony internetowej, co należało zmienić, aby mogli Państwo uzyskać bliższe informacje o świadczonych usługach (m.in. stała obsługa prawna firm i urzędów), specjalizacjach (prawo gospodarcze, cywilne, konkurencji i konsumentów, zamówienia publiczne), a także o moich kompetencjach.

Po kilku tygodniach intensywnej pracy strona internetowa kancelarii zyskała swój ostateczny kształt. Mam nadzieję, że spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i będzie przyjazna w obsłudze oraz przy wyszukiwaniu poszukiwanych przez Państwa informacji.

W trosce o osoby mające problemy ze wzrokiem, zadbałem również, aby strona była wyposażona w odpowiedni instrument umożliwiający zmianę kolorystyki strony, kontrastu czy wielkości czcionki.

dr Radek Rafał Wasilewski, radca prawny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *