Usługi kancelarii radcy prawnego

Kancelaria radcy prawnego dr rafał r. wasilewski

Jakich Klientów obsługuje kancelaria prawna?

Nasza kancelaria prawna kieruje swoją ofertę do szerokiego grona Klientów. Udzielamy pomocy prawnej przedsiębiorcom (przedsiębiorcom indywidualnym, spółkom, spółdzielniom itp.), innym Klientom instytucjonalnym (urzędy, jednostki samorządu terytorialnego, wspólnoty mieszkaniowe, fundacje, stowarzyszenia itd.), a także Klientom indywidualnym. Dzięki zaangażowaniu zespołu naszej kancelarii zapewniamy naszym Klientom indywidualne podejście do powierzanych nam spraw, koncentrując się na najbardziej optymalnych rozwiązaniach. Poświęcamy Klientom wiele uwagi, aby w pełni zrozumieć ich sytuację i potrzeby. Nie trzymamy się sztywno utartych szlaków, a w skomplikowanych kwestiach szukamy także nieszablonowych rozwiązań, opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu. Nasze usługi są spersonalizowane, a nasi Klienci otrzymują w pełni dopasowane do swoich potrzeb rozwiązania... szyte na miarę. Kancelaria prawna - Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski świadczy usługi pomocy prawnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami Kodeksu etyki radcy prawnego.

Przedsiębiorcy i inne podmioty gospodarcze (spółki, spółdzielnie...)

Klienci instytucjonalni (urzędy, JST, wspólnoty mieszkaniowe, fundacje, stowarzyszenia...)

Klienci indywidualni

Usługi prawne dla firm: obsługiwane branże

Nasza kancelaria prawna posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla firm z różnych branż. Do grona naszych Klientów należeli i należą m.in. prestiżowi Klienci z sektora finansowego i bankowego, przedsiębiorstwa budowlane i deweloperskie, przedsiębiorstwa z branży transportowej (TSL), przedsiębiorcy przemysłowi (m.in. produkcja i sprzedaż maszyn), przedsiębiorstwa handlowe, HoReCa, FMCG, firmy z rynku e-commerce, branża kreatywna, branża wellness & beauty, a także przedstawiciele branży HR...

Zaufali nam między innymi:

W jaki sposób nasza kancelaria prawna świadczy usługi prawne?

Dzięki zaangażowaniu zespołu naszej kancelarii radcy prawnego zapewniamy naszym Klientom indywidualne podejście do powierzanych nam spraw, koncentrując się na najbardziej optymalnych rozwiązaniach. Poświęcamy Klientom wiele uwagi, aby w pełni zrozumieć ich sytuację i potrzeby. Nie trzymamy się sztywno utartych szlaków, a w skomplikowanych kwestiach szukamy także nieszablonowych rozwiązań, opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu. Nasze usługi są spersonalizowane, a nasi Klienci otrzymują w pełni dopasowane do swoich potrzeb rozwiązania... szyte na miarę. Kancelaria prawna - Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski świadczy usługi pomocy prawnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami Kodeksu etyki radcy prawnego.

Jakie usługi prawne świadczy kancelaria prawna, czym zajmuje się radca prawny?

Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski świadczy usługi prawne na rzecz swoich Klientów w sposób kompleksowy. Radca prawny może zaoferować usługi jednorazowe (np. porada prawna w konkretnej sprawie, reprezentacja w sporze sądowym, przygotowanie albo zaopiniowanie umowy), jak i stałe (stała obsługa prawna, zwłaszcza dla przedsiębiorców i podmiotów publicznych). Poniżej znajdą Państwo wykaz usług, jakie świadczy nasza kancelaria prawna (więcej informacji o danej usłudze otrzymają Państwo po kliknięciu danej ikony)

Nie znaleźli Państwo poszukiwanej usługi albo mają dodatkowe pytania?