Blog naszej kancelarii

Nominacja kancelarii: Polska Agencja Przedsiębiorczości (2023)

dyplom nominacji Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski 2023
Z przyjemnością informujemy, że nasza kancelaria uzyskała nominację w programie "Polska Nagroda Jakości" Polskiej Agencji Przedsiębiorczości

Spis treści

Dzisiaj (20.07.2023 r.) do naszej kancelarii dotarła bardzo radosna informacja, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić. Otóż Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski w Szczecinie uzyskała nominację w programie Polskiej Agencji Przedsiębiorczości – Polska Nagroda Jakości.

Jak informuje Polska Agencja Przedsiębiorczości, Polska Nagroda Jakości jest nagrodą gospodarczą przyznawaną firmom, które prezentują wysokie standardy zarządzania w swoim środowisku pracy, a także oferują klientom produkt najwyższej jakości. Nagroda ta może być przyznana nie tylko firmom prawniczym i nie jest ona efektem udziału w szczególnym rankingu działalności zawodowej (prawniczej).

Wręczenie nominacji lub nagród odbędzie się podczas X edycji Polskiego Konkretu Przedsiębiorczości w dniach 13-14 listopada 2023 r. w Krakowie. Organizator na stronie internetowej kongresu informuje

W 2023 roku w Krakowie odbędzie się X edycja mobilnego wydarzenia gospodarczego, jakim jest  Polski Kongres Przedsiębiorczości. Jest to polskoeuropejskie forum wymiany wiedzy i doświadczeń, w ramach którego grono 150 prelegentów – ekspertów z różnych obszarów i dziedzin życia społeczno-ekonomicznego oraz 40.000 uczestników on-line konferencji będzie dyskutowało o najważniejszych kwestiach Polski, Europy i świata oraz przedstawiało pomysły wsparcia dla przedsiębiorców, środowisk naukowych oraz samorządów.

Polski Kongres Przedsiębiorczości ma charakter gospodarczy. Jego początki sięgają 2013 roku, kiedy to miejsce miała I edycja wydarzenia w Katowicach. Od tamtego czasuwydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz spotkań ludzi nauki, biznesu, samorządu, parlamentarzystów oraz reprezentantów administracji rządowej. Od początku tej idei wymiany doświadczeń jej organizatorem jest Polska Agencja Przedsiębiorczości z Katowic, której misją jest szeroko rozumiane wsparcie krajowego biznesu.

https://polskikongres.pl/ (dostęp: 20.07.2023 r.)

Niezmiernie cieszymy się z nominacji i dziękujemy za uznanie, obiecując w dalszym ciągu dbać o jakość oferowanych przez kancelarię usług prawnych.

dr Rafał R. Wasilewski