Blog naszej kancelarii

Wyróżnienie kancelarii w ramach Acquisition International Legal awards

najlepsza kancelaria prawa gospodarczego radca prawny Rafał Wasilewski
Z ogromną radością informujemy, że w plebiscycie Legalnie awards 2022 organizowanym przez międzynarodowe czasopismo Acquisition International Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski została wyróżniona w kategorii najlepszych kancelarii prawa gospodarczego w Polsce (Best Business Law Firm in Poland)

Spis treści

W tegorocznej edycji plebiscytu prawniczego Legal awards organizowanego przez międzynarodowe czasopismo biznesowe Acquisition International nasza kancelaria prawna Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski została wyróżniona w kategorii najlepszych kancelarii prawa gospodarczego w Polsce (Best Business Law Firm – Poland) – informacja o wyróżnieniu znajduje się TUTAJ.

Acquisition International to istniejący od 2010 r. międzynarodowy, miesięczny cyfrowy magazyn biznesowy, którego celem jest dostarczanie wiadomości, komentarzy i analiz dotyczących współczesnego biznesu.

To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Cieszę się, że nasze starania zapewnienia profesjonalnych usług prawnych dla biznesu spotykają się nie tylko z sukcesami w prowadzonych przez nas sprawach, ale także są dostrzegane w plebiscytach prawniczych i to o zasięgu międzynarodowym. Bardzo dziękuję za zaufanie, jakim Państwo – nasi Klienci – obdarzyli kancelarię. Przyznane wyróżnienie traktuję jako zobowiązanie, aby nadal z pełnym zaangażowaniem udzielać Państwu wsparcia prawnego i utrzymywać poziom świadczonych przez kancelarię usług prawnych. – radca prawny Rafał R. Wasilewski

dr Rafał R. Wasilewski